Jeg har DNA testet min far, min søster og meg

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Jeg har DNA testet min far Knut Erik Bjerke, min søster Elisabeth og meg Tor Fredrik Bjerke. Og vår far er vår biologiske far med sin ene kone Grete Dahlseide Bjerke, det er ingen utroskap her.

Slik jeg ser det fra tester jeg har gjort så er Jesus og Gud DNA testet, og Jesus er Guds sønn. Islam er da en falsk religion som hevdet at Jesus ikke er Guds sønn.

Islam er en kaputt religion.

Jeg Tor Fredrik Nikolai Clemens Dahlseide Bjerke er så hetroseksuell at 11 jenter har fridd til meg for å gifte seg og få barn med meg.

Jeg blir aldri homoseksuell. Jeg vil aldri ha sex med menn. Jeg er ikke antikrist. Jeg er ikke islam, og jeg er ikke nazist.

Det er ingen av disse som er Gud eller Jesus: Antikrist, Djevelen, Lucifer eller Satan har ingenting med Gud å gjøre.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *